Ačiū, kad padėjote susigražinti pasitikėjimą vienas kitu. Ir tai tęsiasi. :)
2019-02-26 13:51 - E & M
Laba diena. Ačiū už konkretumą, aiškumą ir negailėjimą. Iki kito karto. M.
2018-07-11 05:42 - Marius
Po sutrenkimo du mėnesius jaučiau pastovų nemažą skausmą stuburgalyje. Po pirmo tavo masažo skausmas visiškai dingo. Net negalėjau patikėti, kad neskauda. Po dienos ,kitos vėl pradėjau jausti stuburgalį, bet ženkliai mažiau. Po keletos dienų viskas praėjo galutinai. Padėjai man pasveikti. Ačiū.
2018-06-05 06:15 - E.
Žmogus nuolat ieško sprendimų. Aš irgi ne išimtis. Ačiū Tau už tą kaip ir nematomą pagalbą ir palaikymą, už krypties nurodymą to neįvardijant. Aš labai tavimi tikiu.
2018-05-29 08:14 - Alvyda
Įsigijus naują verslą, buvo daug chaoso ir neaiškumo, ką ir kaip geriau daryti, vyko senų darbuotojų pasipriešinimas permainoms. Po mūsų pokalbių tapo aiškiau ir atėjo kai kurių situacijų sprendimų neišvengiamumo suvokimas. Mūsų pokalbiai padėjo surinkti visa į visumą ir bent iš lėto pradėti žengti kryptingai.
2018-05-22 16:22 - Arminas
Labai dėkoju už nepakartojamą bendravimą ir masažą kuris per kelis seansus išgydė mano stipriai skaudančią nugarą!
Būtinai rekomenduosiu visiems, kas turi panašių problemų .
2018-05-22 13:23 - Elona
Prieš šį susitikimą ilgai ieškojau, kas galėtų man padėti išspręsti problemas, kurios
ilgą laiką slėgė ir kaupėsi. Ne vienerius metus kreipiausi į keletą specialistų, tad atviras kalbėjimas man nebuvo problema. Gal didžiausias nepatogumas visada būdavo tai ,kad kartais visai nenorėdavau kalbėti.

Apsilankiusi šiame seanse, man dideli įspūdį paliko keli dalykai. Lolita bendravo labai
natūraliai ir neformaliai. Kai jausdavo, kad nenoriu arba tieisog esu pavargusi kalbėti
ji leisdavo atsikvėlti ir pati perimdavo pokalbį kol aš vėl galėjau tęsti. Dėl problemos
išgvildenimo ir analizavimo aš taip pat esu dėkinga, nes atsakymai man pačiai atėjo
gana greitai.

Dėkoju ir iki kitų susitikimų. B., 26 m.
2018-05-22 13:20 - Beatričė
Laba diena,

Mano vardas Giedrė. Noriu duoti grįžtamąjį ryšį Lolitai ir visiems kitiems, turintiems asmeninių klausimų apie tarpusavio santykius, neišspręstas darbines problemas, vidinius nesibaigiančius prieštaravimus ir t.t.
Kreipiausi į Lolitą dėl savo rūpimų klausimų. Mane nustebino jos gebėjimas išgirsti mano sakomuose sakiniuose atskirus, pavienius žodžius, kurie daugiau pasako, negu pats ilgas išsakytas sakinys. Sustodavome ties tais užstrigusiais pavieniais žodžiais ir juos nagrinėjome. Grįžusi namo, tikrai turėjau "geros medžiagos" apmąstymams. Dar ir dabar juos prisimenu...netikėtai pasakyti žodžiai atskleidžia mūsų tikras būsenas, kurias mums patiems sunku įvertinti ar net tiesiog jas suvokti. Ačiū, Lolita.
2018-05-17 08:42 - Giedrė
Didelis dėkui, Lolita, kad atvėrei man kitokio gyvenimo duris. Vos keli susitikimai, o mano akys prašviesėjo ir gyvenime atsirado spalvos. Dabar galiu džiaugtis ir mėgautis taip, kaip tą dariau tik tolimoje vaikystėje.
Ačiū dar kartą kad atsiradai mano gyvenimo kelyje.
Asta.
2018-05-14 09:08 - Asta
Ačiū, Lolita. Mano gyvenime buvo daug liūdesio ir nerimo. Dabar jo ženkliai mažiau. Su kiekviena diena atrandu vis daugiau jėgų rytais išlipti iš lovos . Net darbas patinka :). Nuoširdus ačiū.
Milda, 42 m.
2018-05-03 14:36 - Milda